Apie mus

Rūpinamės Jūsų miegu nuo 1997 metų.
                                                                                                                                                           
Įgytomis žiniomis ir daugiau nei 26 metų patirtimi šiandien dalinamės su kitais gamintojais, partneriais ir svarbiausiai, mūsų klientais.
„Gemega“ priklauso AB „Neaustinių medžiagų fabrikas“ įmonių grupei, jungiančiai virš 20 Šiauliuose veikiančių gamybinių įmonių.
 
Mūsų gaminiai

Ilgametė patirtis, sukauptas žinių bagažas, įsiklausymas į klientų atsiliepimus, naujausių technologijų ir medžiagų pritaikymas padėjo sukurti aukščiausios kokybės produktus, kuriais didžiuojamės. Nuo įmonės įkūrimo iki pat šių dienų savo klientams galime pasiūlyti itin platų miegamojo kambario baldų ir jų priedų asortimentą. Šiuo metu gaminame standartinius ir nestandartinius dvipusius čiužinius, čiužinius ant medinio rėmo, viršutinius čiužinėlius, kušetes, lovas su patalynės dėžėmis, komplektuojamas lovas, elektrines reguliuojamas lovas, ergonomines pagalves.
 
Kodėl verta rinktis mus?
  • Atsižvelgdami į besikeičiančius pirkėjų poreikius, kasmet tobuliname gamybos technologijas, parenkame geriausias žaliavas bei audinius ir kuriame naujus produktus.
  • Nuolatos tobulėdami, siekiame įmonės klientams teikti tik aukščiausios kokybės, sertifikuotus, neturinčius kenksmingo poveikio aplinkai gaminius - taip skatiname ir prisidedame prie tvaraus gyvenimo būdo.
  • Esame savo srities profesionalai, kuriais visada galite pasitikėti. Išmanome savo sritį iki smulkiausių detalių, atsakingai užtikriname kokybę, operatyvumą ir atvirą ryšį su pirkėju.
 
Mūsų klientai

„Gemega” produktus jau pamėgo reiklūs, griežtus reikalavimus keliantys, natūralumą ir praktiškumą vertinantys Lietuvos, Skandinavijos bei kitų Europos šalių gyventojai. Neabejojame mūsų įmonėje sukurtų gaminių kokybe, todėl tikimės, kad jie ras vietą ir kiekvieno iš Jūsų namuose.
 
Mūsų komanda

Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai išpildys visus Jūsų lūkesčius. Daugiau nei 20 metų specializuojamės miegamojo kambario baldų ir jų priedų gamyboje, taigi esame pasiruošę profesionaliai patarti, padėti išsirinkti gaminį ir atsakyti į visus kilusius klausimus. Kiekvieną dieną ieškome efektyvesnių būdų, kuriame galimybių kultūrą, priimame iššūkius!
 
Čia prasideda sapnai!