Informacija

Dažnai užduodami klausimai

1. Kaip išsirinkti čiužinį?
1.1. Žmogaus kūnas geriausiai atsipalaiduoja ir pailsi ant tokio pagrindo, kuris prisitaiko prie Jo kūno formų. Renkantis čiužinį atkreipkite dėmesį į būsimo čiužinio naudotojo kūno sudėjimą, ūgį ir svorį. Svarbu nuspręsti ar Jums reikalingas dvipusis čiužinys. Mėgstate vėsų ar šiltą čiužinį? Minkštas ar kietas pagrindas Jums patogiausias? Renkantis siūlome išbandyti keletą skirtingų produktų. Potyriai gulint ant skirtingų čiužinių padės greičiau išsirinkti jums labiausiai tinkantį gaminį. Patariame visada pasitarti su mūsų specialistais ir esant galimybei čiužinius išbandyti gyvai.

2. Kokio kietumo čiužinį pasirinkti?
2.1. Rinkdamiesi čiužinio kietumą pasikonsultuokite su mūsų specialistais, kurie patars ir padės išsirinkti būtent jums tinkantį čiužinį.
  • Jeigu Jūsų svoris apie 60 - 70 kg, rekomenduojame rinktis minkštesnį čiužinį. Esant didesniam svoriui, minkštas čiužinys gali greitai įdubti ir neužtikrinti reikalingos atramos Jūsų kūnui.
  • Vidutinio kietumo čiužiniai rekomenduojami asmenims kurių svoris yra apie 70 - 90 kg. Tai universaliausi ir populiariausi čiužiniai.
  • Didesnio svorio žmonėms sveriantiems virš 90 kg, rekomenduojame rinktis kietą čiužinį. Kieti čiužiniai suteikia tvirtą pagrindą, yra itin pralaidūs orui.
3. Ergonominės minkštumo zonos latekso čiužiniuose, kaip jas pasirinkti?
3.1. Latekso blokai suformuoti iš specialių minkštumo zonų, kurios išdėstytos atsižvelgiant į žmogaus kūno anatomiją, labiausiai spaudžiamose čiužinio vietose. Šios ergonominės zonos paskirsto žmogaus kūno spaudimą, kas leidžia atsipalaiduoti raumenims ir žmogaus stuburas išlieka tiesioje padėtyje. Didesnis zonų skaičius leidžia geriau pajusti ergonomines čiužinio savybes. GEMEGA latekso čiužinius  siulome rinktis su 3 / 5 / 7 minkštumo zonomis.

4. Kuo Eucatherm medžiaga skiriasi nuo Memory porolono?
4.1. Viskoelastinio putų poliuretano (Memory) ir Eucatherm C užpildo medžiagų savybės labai panašios. Nealergiška Eucatherm C medžiaga yra gaminama pagal patentuotą technologiją, atitinkančią Oeko-Tex Standart 100 sertifikato reikalavimus, ko neturi Memory poliuretano putos. Eucatherm C 3 cm užpildo medžiaga yra kietesnė, veikiama šilumos minkštėja ir tampa elastingesnė. Eucatherm  C soja 5 cm - naujos kartos vidutinio kietumo medžiaga, kurios viena iš sudėtinių dalių yra sojos aliejus. Šios medžiagos struktūros vientisumas atitinka 1 klasės produktų (tinkančių kūdikiams ir vaikams iki 2 metų) reikalavimus.

5. Kokie čiužiniai tinka vaikams?
5.1. Vaikams rekomenduojame rinktis vidutinio minkštumo arba kietesnius čiužinius. Šie čiužiniai padės vaikams išlaikyti taisyklingą kūno padėtį ir gerai išsimiegoti.

6. Kodėl čiužinį geriausia dėti ant grotelių?
6.1. Lovų grotelės padeda tolygiai paskirstyti svorį, užtikrina gaminio stabilumą ir geresnį čiužinio vėdinimą. Pastebėta, kad kuo sunkesnis čiužinys tuo geriau jį dėti ant tvirtų, daugiau grotelių turinčio lygaus pagrindo. Mes, kaip čiužinių gamintojai nerekomenduojame eksploatuoti čiužinio ant vientisos plokštės pagrindo. Čiužiniai privalo kvėpuoti, jiems reikalingas aplinkui cirkuliuojantis oras, kad apsaugoti nuo didelio drėgmės kaupimosi, kas skatina pelėsio atsiradimą. Lovos pagrindas turi būti lygus norint išvengti čiužinio deformacijų ir mėgautis kokybišku miegu.

7. Kas kiek laiko reikėtų keisti čiužinį?
7.1. Tarptautiniai specialistai rekomenduoja čiužinį keisti kas 5 - 7 metai. Pateikiame keletą punktų, kada laikas keisti čiužinį:
  • Miegodami jaučiate spyruokles, paviršiaus nelygumus, gumbus.
  • Vizualiai čiužinys atrodo nusidėvėjęs: praradęs pirminę formą, matomi paviršiaus nelygumai ar kitokie pakitimai.
  • Naktį nepailsite, tampa nepatogu miegoti.
8. Kodėl naujo čiužinio užpildo medžiaga ne vienodos spalvos, pageltusi?
8.1. Putų poliuretanas ar viskoelastinė medžiaga "memory" gali pakeisti atspalvį – tai yra natūralus procesas, dienos šviesa keičia gaminio spalvą. Spalvos pakeitimas neturi įtakos medžiagų savybėms, čiužinio komfortui bei kokybei.

9. Kaip pašalinti naujo čiužinio kvapą?
9.1. Naujas čiužinys, kaip ir dauguma naujų daiktų, gali turėti kvapą. Rekomenduojame čiužinį vėdinti nuėmus nuo jo patalynę ir kvapas su laiku pradings.
9.2. Ypatingu kvapu pasižymi latekso ir viskoelastiniai gaminiai.

10. Ar galite paimti mano seną čiužinį?
10.1. Senu čiužinių Gemegos įmonė nesurenka. Įsigiję naują čiužinį senąjį galite priduoti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles.

11. Ar pristatote į kitus miestus ir kiek kainuoja pristatymas?
11.1. Gaminius pristatome visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina labai priklauso nuo gyvenamosios vietovės ir pristatymo greičio. Pristatymo kainą patiksliname užsakymo metu.

12. Kiek laiko trunka užsakytų prekių pristatymas?
12.1. Čiužinio pristatymo laikas derinamas individualiai ir gali trukti nuo 2 iki 4 savaičių. Čiužiniai yra nesandėliuojami ir gaminami tik po užsakymo.
13. Ar gaminate nestandartinius čiužinius?
Taip, gaminame. Dydį galime pagaminti tokį kokio reikia klientui!
14. Kieno gamintojo čiužinius parduodate?
Esame čiužinių ir lovų gamintojai. Mūsų gamyba įsikūrusi Liejyklos g. 14, Šiauliuose, šalia firminio salono!
Jei turite papildomų klausimų susisiekite: el. paštu parduotuve@gemega.lt arba Telefonu +370 61436793