Informacija

Čiužinio priežiūra

Čiužinys – tai investicija į kokybišką miegą, geresnę fizinę ir dvasinę būseną. Kad galėtumėte čiužiniu džiaugtis kuo ilgiau ir jis išlaikytu pirmines savybes,  parengėme Jums gaminių naudojimo, ir laikymo rekomendacijas.

Čiužinio transportavimas
Čiužinio transportavimas ir sandėliavimas galimas tik horizontalioje padėtyje ant lygaus paviršiaus. Jokiu būdu nelankstykite čiužinio, nes galite pažeisti jo konstrukciją.
 
Tinkamas lovos pagrindas
Čiužiniams reikalingas aplinkui cirkuliuojantis oras, todėl jo pagrindui rekomenduojame naudoti tvirtas, lygaus paviršiaus medines lovos groteles. Taip nepažeisite čiužinio konstrukcijos ir užtikrinsite tinkamą oro pralaidumą, bei apsaugosite nuo drėgmės kaupimosi bei pelėsio susidarymo.
 
Čiužinio ir užvalkalo valymas
Norint tinkamai prižiūrėti čiužinio užvalkalą vadovaukitės priežiūros ženklais, kuriuos rasite etiketėje esančioje šalia užtrauktuko galvutės. Čiužinio užvalkalo nerekomenduojama skalbti, nes jis pasiūtas iš skalbimui nepritaikytų audinių. Dėmes rekomenduojame valyti šiltu vandeniu suvilgyta ir gerai išgręžta šluoste, jei būtina naudokite saugias ir ekologiškas valymo priemones. Jokiu būdu nenaudokite cheminių valymo priemonių, nes jos gali pažeisti čiužinio užvalkalą ir užpildus. Po valymo palikite čiužinį gerai išdžiūti. Dar vienas puikus būdas palaikyti savo čiužinio švarą ir gaivą yra reguliarus miego paviršiaus siurbimas ir vėdinimas.
 
Čiužinio vėdinimas
Jūsų čiužinys yra puiki vieta kauptis dulkių erkutėms, kurios yra pagrindinė alergijų ir kvėpavimo problemų priežastis. Siekiant išvengti erkučių, drėgmės ir pelėsio susidarymo čiužinyje, siūlome bent kartą per mėnesį po kelias valandas vėdinti kambarį ir čiužinį, nuėmus nuo jo patalynę.
 
Čiužinio apsauga
Naudokite čiužinio apsaugą, ji saugo nuo purvo, alergenų ir drėgmės. Aukštos kokybės, plaunama čiužinio apsauga yra puikus būdas užtikrinti higieną ir pratęsti čiužinio naudojimo laiką.
 
Čiužinio naudojimas ir padėčių keitimas
Čiužinys skirtas gulėjimui ir miegojimui, netinkami veiksmai gali sugadinti čiužinio konstrukciją. Neleiskite vaikams šokinėti ant čiužinio, nelenkite transportavimo ar kėlimo metu, nedėkite sunkių daiktų ir nesėdėkite ant čiužinio krašto. Dėl vienodo ilgalaikio svorio centro spaudimo vienoje vietoje ant čiužinio gali susidaryti nelygumai. Siekiant, kad gaminys ilgiau išlaikytų savo savybes, rekomenduojame čiužinį reguliariai vartyti, instrukciją kaip tai daryti rasite čia
Rekomenduojame čiužinį apversti kas 3 mėnesius, apsukti kas 6 mėnesius.

- Vienpusio čiužinio vartymas
Vienpusio čiužinio miegui naudojama tik viena pusė. Čiužinį reikia apsukti iš vieno galo į kitą (sukeiskite čiužinio puses, galvūgalį su kojūgaliu). 

- Dvipusio čiužinio vartymas
Dvipusis čiužinys turėtų būti persukamas iš vieno galo į kitą pakaitomis. Kartas nuo karto čiužinį reikėtų perversti ant kitos pusės (apverskite kita puse, sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu). Tai padeda išlyginti čiužinyje išgulėtas vietas. Pirmuosius keturis mėnesius čiužinį reguliariai sukiokite ir vartykite kas dvi savaites, vėliau – kas tris mėnesius.