Informacija

Čiužinio spyruoklės

Spyruokliniai čiužiniai
Spyruokliniai čiužiniai yra vieni populiariausių pasirinkimų tarp Gemega gaminių. Šie čiužiniai pasižymi ilgaamžiškumu, miego metu neperduoda judesių, prisitaiko prie individualaus kūno spaudimo, taip pat suteikia tvirtą ir orui laidžią atramą.
Čiužinių pagrindą gali sudaryti didesnis arba mažesnis spyruoklių skaičius, kurios sujungiamos į vientisą bloką. Skirtingi vielos storiai, mažas ar didelis spyruoklių kiekis, spyruoklių sujungimo ir išdėstymo būdai suteikia čiužiniui skirtingas savybes ir leidžia pasirinkti pagal kiekvieno poreikį.
Gemega siūlo platų spyruoklinių čiužinių pasirinkimą, siūlome rinktis čiužinius su POCKET, MULTI, JOY, BONNELL ir EPEDA spyruokliniais blokais.
 
POCKET spyruoklinis blokas
POCKET sistema vertinama dėl ilgalaikio komforto ir patogumo, kas garantuoja kokybišką miegą. AMADEO čiužiniai su kišeninių spyruoklių bloku pasižymi dideliu elastingumu, gera oro cirkuliacija. Kišeninių spyruoklių bloko POCKET kiekviena spyruoklė įvelkama į atskirą maišelį, todėl čiužinys maksimaliai prisitaiko prie kūno linijų. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Tai ne tik  leidžia kokybiškai išsimiegoti, bet ir padeda nejausti šalia miegančio partnerio judesių.
Kišeninių spyruoklių blokas POCKET yra 14 cm aukščio ir turi 260-300 vnt./m² spyruoklių.
 
MULTI POCKET spyruoklinis blokas
MULTI POCKET – tai didelis kiekis mažų kišeninių spyruoklių, kurių kiekviena įvelkama į atskirus medžiaginius maišelius ir sudaro elastingą, ergonominį ir tvirtą spyruoklinį bloką. Šis spyruoklinis blokas pasižymi beveik dvigubai didesniu spyruoklių kiekiu kvadratiniame metre nei POCKET sistema, todėl tiks didesnio svorio žmonėms ar mėgstantiems kietesnius čiužinius. MULTI POCKET didelis mažų spyruoklių skaičius, patenkantis į spaudimo plotą tolygiai paskirsto viso kūno svorį ir neleidžia per daug nugrimzti į čiužinį. Klientai gali pasirinkti SUPER čiužinius su sau tinkančiu užpildu ir skirtingus šio bloko variantus:  vidutinio kietumo, kietą arba 7 ergonominių zonų, kurios išlaiko anatomiškai taisyklingą kūno padėtį gulint.
Mažų kišeninių spyruoklių blokas MULTI POCKET yra 12 cm aukščio ir turi apie 520 vnt./m² spyruoklių.
 
JOY spyruoklinis blokas
POCKET JOY – tai dvigubos kišeninės spyruoklės išdėstytos atsižvelgiant į žmogaus kūno anatomiją, didžiausioje spaudimo vietoje, ties klubais. Lengvas svoris išlaikomas didžiųjų spyruoklių, o vidinės mažosios spyruoklės pradeda spaustis esant sunkiam svoriui ir neleidžia per giliai jam nugrimzti.
JOY kišeninių spyruoklių bloko čiužiniai prisitaiko prie skirtingo svorio žmonių poreikių, tai itin geras pasirinkimas visos šeimos nariams, belieka išsirinkti čiužinio užpildą.
Dvigubų kišeninių spyruoklių blokas POCKET JOY yra 15 cm aukščio ir turi apie 260 vnt./m² spyruoklių.
 
BONNELL spyruoklinis blokas
BONNELL spyruoklės yra seniausia naudojama spyruoklių sistema baldams ir čiužiniams. Ši kūginių spyruoklių sistema yra stabili ir patvari. Kad spyruoklės neprarastu formos ir nesideformuotu jos supinamos į spyruoklinį bloką, kas užtikrina stabilų ir patogų pagrindą kūnui, o gulint ant šio čiužinio jaučiamas malonus liūliavimas. Spaudžiant vieną spyruoklę, judės ir visos kitos. Priešingai nei POCKET spyruoklinis blokas šios spyruoklės nėra įvelkamos į maišelius.
SABINO čiužiniai, kuriuose naudojamos BONNELL spyruoklinis blokas, nereaguoja į temperatūros pokyčius. Tai puikus pasirinkimas tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą. Gera oro cirkuliacija užtikrina, kad čiužinyje nesikaups drėgmė, jis patiks tiems, kuriuos vargina didesnis prakaitavimas.
Kūginių spyruoklių blokas BONNELL yra 12 cm aukščio ir turi 105-120 vnt./m² spyruoklių.
 
EPEDA spyruoklinis blokas
PARIS čiužinio pagrindą sudaro ištisinio pynimo spyruoklių blokas EPEDA. Norint pasiekti išskirtinę kokybę čiužinio blokai pinami rankomis. Spyruoklės yra supinamos į specialius vientisus ir labai tvirtus blokus kas sukuria ergonomišką pagrindą ir leidžia prisitaikyti prie gulinčių žmonių svorio.
Ištisinio pynimo spyruoklių blokas EPEDA yra 14 cm aukščio ir turi apie 300 vnt./m² spyruoklių.